מחירון בעלי מקצוע

מדריך לבחירת אינסטלטור במודיעין

כל אחד מאיתנו יזדקק לשירות של אינסטלטור לפחות פעם אחת במהלך חייו. סתימה בכיור במטבח, סתימה בשירותים או במקלחת, מים בכיור שעלו על גדותיהם, פיצוץ או נזילה בכיור וגם עובש ורטיבות בכיור הם כולם מקרים אשר מצריכים בדיקה וסיוע של אינסטלטור מוסמך, כאשר במקרים רבים אנו זקוקים לסיוע כמה שיותר מהיר וכמה שיותר מיידי. השוק רווי באינסטלטורים מקצועיים אשר מבטיחים את השירות המהיר ביותר, האדיב ביותר והמקצועי ביותר, אולם לא כל אינסטלטור מתאים לכל סוג של עבודה, וישנם פרמטרים ברורים מאוד אשר מגדירים מי הוא האינסטלטור המתאים ביותר בעבורכם. המדריך הבא יסייע לכם לבחור אינסטלטור במודיעין בצורה קלה ונוחה, אז המשיכו לקרוא. 

 

פרמטרים לבחירת אינסטלטור במודיעין

 

תחילה, אספנו בעבורכם כמה פרמטרים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת בעת בחירה של אינסטלטור לצורך שיפוץ או טיפול בתקלה:

 

*   ניסיון: בראש ובראשונה חשוב מאוד לבדוק את המוניטין של האינסטלטור בשוק העבודה, ובקרב הלקוחות, וכמובן מה הניסיון שלו בטיפול בתקלות מסוגים שונים, במיוחד בטיפול בתקלות מן הסוג לו אתם זקוקים. אינסטלטור בעל ניסיון ידע לאתר את התקלות במהירות וגם לפתור אותן בצורה הטובה והמהירה ביותר, או לפחות להעניק פתרון זמני איכותי עד לתום התקלה.  

*   זמינות: פעמים רבות אנו זקוקים לאינסטלטור דחוף, אשר יפתור את התקלה באופן מיידי. לכן, חשוב מאוד להחזיק בנמצא מספר טלפון של אינסטלטור במודיעין אשר זמין 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, גם בשבתות ובחגים, לעולם אין לדעת מתי תזדקקו לו. 

*   המלצות: הדרך הטובה ביותר להעריך האם בעל המקצוע בו החלטתם לבחור הוא אמין ומקצועי היא באמצעות המלצות. תוכלו לבקש המלצות על בעל מקצוע מחברים, מכרים וקרובי משפחה, או לגלוש ברשת האינטרנט ולחפש ביקורות והמלצות על בעלי המקצוע השונים באזור המגורים.  

*   תעודות ואישורים: כל אינסטלטור מקצועי ורציני יחזיק באמתחתו תעודה של קבלן שיפוצים. למעשה, על מנת לעסוק במקצוע האינסטלציה אין צורך בתעודה או רישיון מסוים, ולכן אלו אשר ברשותם תעודת קבלן הם אלו אשר למדו את העבודה, ויודעים כיצד לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. 

*   מחירים: לבסוף, חשוב מאוד לבחור באינסטלטור אשר מתמחר את עבודתו בצורה הוגנת, ולא מתעסק ברמאויות ושחיתויות מיותרות.   

 

תעריף יום ותעריף לילה

 

לאחר שבחרתם אינסטלטור במודיעין איתו אתם מעוניינים לעבוד, מומלץ שתדעו כי במקרים של בעיות אינסטלציה ישנם שני תעריפי תמחור שונים: תעריף יום, ותעריף לילה. תעריף יום מוגדר כך שהקריאה מתקבלת עד השעה חמש בערב, ואילו תעריף לילה מוגדר משעה חמש בערב ועד לבוקר שלמחרת. אם יש לכם בעיית אינסטלציה שאינה דורשת טיפול דחוף ומיידי, אנו ממליצים לכם לבצע הזמנה של השירות עד לשעה חמש בערב, וליהנות מתעריף נמוך משמעותית במהלך היום.