מחירון בעלי מקצוע

רוצים לשנות את פני הגינה? פנו אל חברת עיצוב גינות מקצועית

את הגינה שלכם רכשתם בכסף רב, ולבטח ברור לכם שעבור תוספת הגינה שצמודה לביתכם אך אינה קיימת בבניינים הסמוכים, נאלצתם לשלם תוספת של מאות אלפי ואף מיליוני שקלים בהתאם לגודל הגינה והמיקום. לאחר שהשקעתם סכומים כאלה מתוך חלום שהיה לכם, ומתוך תמונה שאותה דמיינתם ביחס לגינה שלכם, יהיה זה חבל מאוד להפסיק את החלום באיבו, ולהותיר את הגינה יתומה, או להסתפק בעיצוב הסטנדרטי של מרבד דשא אחד גדול עם כמה שיחים ירוקים מסביב. הגינה שלכם יכולה להפוך למוקד החיים בבית, בעיקר בעונות האביב, הקיץ ואפילו הסתיו, אלא שלשם כך יהיה עליכם לפנות לחברת עיצוב גינות מקצועית שתבצע עבורכם את המשימה בצורה הטובה ביותר.

עולם רחב עם אין ספור אפשרויות

עיצוב גינה הוא עולם רחב ומגוון המעמיד בפניכם הרבה יותר אפשרויות מסך הצמחייה שנמצאת בגינה. צמחייה הוא אלמנט חשוב מאוד, אך ממש לא היחיד, ואולי גם לא המרכזי. העולם של עיצוב גינות יכול לכלול מגוון רחב של אלמנטים כדוגמת מטבחי חוץ, בריכות נוי, מזרקות, ג'קוזי משפחתי, בריכת שחייה קטנה או גדולה, טרסות, מפלסים, עיצוב באבן טבעית, עיצובי שיש ועץ, פרגולות וסוככים, דקים, משטחי חצץ צבעוני, מערכות ישיבה, ריהוט גן ועוד אין ספור אלמנטים כיד הדמיון הטובה. השפע הבוקע מהשורות שלעיל יכול אמנם להצית אצלכם את הדמיון, אך גם יכול להיות המכשול שבדרך אם אינכם יודעים כיצד לגשת למשימה.

עיצוב גינה כחלק מתהליך מקצועי, סדור ומונחה מטרה

כל משימת עיצוב חייבת להתבסס על תכנית עיצוב וקו עיצוב שנקבע מראש, ובכל מקרה אין לשלב מכל הבא ליד על פי דימיונות שהולכים באותה המהירות שהם מופיעים בראש. התהליך של עיצוב גינה חייב להתבסס הן על כשרון עיצוב, והן על ידע מקצועי, ידע שאותו רוכשים מעצבי גינות הן במסגרות השכלה רשמיות והן במהלך ניסיון של שנים ארוכות. תכנית העיצוב כוללת שורה של פרמטרים כדוגמת שטח הגינה, הפרופורציות בגינה, האקלים באזור המגורים, משטר הרוחות, זריחת השמש על הגינה לאורך שעות האור, הלחות באזור המגורים, וכמובן פרמטרים אישיים כדוגמת תקציב, העדפות אישיות, השלמת העיצוב כחלק מהבית, הכנת הגינה לתקופת החורף וכדומה.

בחירת חברת עיצוב גינות מקצועית, אמינה וחדשנית

חברת עיצוב גינות מקצועית תוכל לבצע עבורכם את כל התהליך, החל משלב התכנון דרך הפיתוח הסביבתי ועד ביצוע הבנייה בפועל על פי תכנית העיצוב שהוגדרה, ולעשות זאת על בסיס פרמטרים מקצועיים בלבד, ועל בסיס הכשרון האישי של המעצבים בחברה. בדיוק מהסיבה הזאת, כאשר אתם ניגשים למשימה, אתם רוצים לבחון שהחברה איתה אתם עובדים היא חברה מקצועית, אמינה, בעלת אוריינטציה מתקדמת לשירות, וכמובן חברה חדשנית המציעה פתרונות חדשניים ויודעת לחשוף אתכם לכל האפשרויות הקיימות.