מחירון בעלי מקצוע

קולטים

כיצד פועלים קולטי שמש – בעיקרון קרני אור חודרות למשטח הקולט השקוף, נוצר חום רב בפנים וכתוצאה מכך הצינורות מתחממים יחד עם המים בתוכם. שימוש בחומרי הבידוד ובמשטח זכוכית, שומר על פעולת המערכת במצב זה, כאשר המים עוברים הלאה במסלולם א החלק הבא, אוגר המים, דהיינו הדוד.

חומרי בידוד כמו פוליאוריטן וזכוכית מרכיבים את הקולט וכך הוא מצליח לאגור קרני שמש המתורגמות לחום ולמים חמים אצלכם במקלחת ובאמבטיה!

ישנה תפוקה לכל קולט, וחשיבות גדולה להתאמת גודלו, נפחו וסוג הקולט לבית שלכם. המומחים של אתר שירות פיקס ייעשו את עבודת ההכנה טרם ההתקנה ויוודאו שהקולט המותקן אצלכם עושה את העבודה בתפוקה מקסימאלית ובחיסכון מרבי! 

ישנן נוסחאות לחישוב תפוקת הדוד הרצויה, אותן יש לחשב על פי תקנות תכנון ובנייה מקובלים, אלמנטים שרק בעל מקצוע מקצועי ומנוסה ידע לעשות.

כמו כן, ישנם סוגי קולטים רבים, מחומרים שונים, ומרכיבים רבים, כמו איכות הצינורות, המבודדים והזכוכית, כאשר טעות קטנה בהתקנה או בחירה של חלק לא איכותי בקולט, עלולה לעלות אלפי שקלים לאחר מכן ולגרום להוצאות מיותרות.

אין ספק שבתחום בו אתם לא מבינים, כדאי להבין שאתם ציריכם תיקון או התקנה של קולט חדש רק על ידי מתקין מקצועי.

לכן הכי טוב להתייעץ עם בעל מקצוע, לקבל הצעת מחיר, להשוות מחירים עם שאר הספקים, ולהבין שרק באתר שירות פיקס תוכלו למצוא את השירות הטוב ביותר, במחירים הטובים ביותר!

מתקיני דודים יש בשפע, אך רק הטובים באמת נמצאים אצלנו, חלקם עבור את מבחן הלקוח האולטימטיבי ויצאו צדיקים וכולם עומדים בתנאים המחמירים ביותר לגבי איכות עבודתם והשירות אליו הם מחויבים. למידע נוסף, הצעת מחיר להתקנת קולט איכותי והזמנת עבודה, גלשו באתר ומצאו את המתקין המשתלם ביותר עבורכם!

היעזרו באפליקציית אתר שירות פיקס ותיהנו מהשירות שלנו בכל מקום ובכל זמן בקלות ובמהירות. זמינות מידית 24 שעות ביממה, השירות ניתן בחינם, וכל בעלי המקצוע באתר מחויבים לשירות ואמינות מעל הכול. היכנסו למצוא מתקין דודי שמש וקולטים מקצועי באזור מגוריכם עכשיו!