מחירון בעלי מקצוע

עורך דין מקרקעין

אין אחד שלא מכיר את שוק הדירות בארץ, לאחרונה דובר עליו לא מעט, המחירים ממשיכים לטפס למעלה והממשלה מנסה למצוא דרכים להוריד את המחירים.

לא ניכנס לתהליכים של למה זה קורה ומה האפשרויות שניתן להוזיל עלויות של דירה, כי בסופו של דבר רוב האפשרויות הללו לא קשורים לאזרח הפשוט ואין לו שליטה עליהם, אבל יש משהו אחד שהאזרח הפשוט בין אם הוא קונה דירה לעצמו או דירה להשקעה יכול לעשות וזה לבחור עורך דין מקרקעין מנוסה המכיר את כל נבחי החוק.

חוסך לכם כסף

ולמה? עורך דין מנוסה בתחום מקרקעין יכול לחסוך לכם לא מעט כסף, כאשר אתם רוכשים דירה יש כל כך הרבה דברים שצריך לבדוק, ניסוחי טאבו , בדיקות ומשאים ומתנים.

עורך דין טוב יכול להשיג לך עסקה יותר טובה ולשמור על האינטרסים שלך בכל עסקת נדל"ן, לבדוק שלא תיפול על עסקה שתשאיר אותך עם המכנסיים למטה.

חשוב מאד לבדוק שהנכס אינו מעוקל ולהכניס סעיפי יציאה מחוזה המכירה במידה והנכס אכן מעוקל, היום ישנם מיסים שונים שמשלמים על דירות, כגון מס שבח, האם אתה יודע לבדוק כמה מס אתה צריך לשלם? , עורך דין טוב יכול להגיד לך בדיוק כמה אתה צריך לשלם ולבדוק האם העסקה הזאת בכלל כדאית לך, בנוסף הוא דואג לכל הרישומים הנדרשים בלשכת המקרקעין , דואג לקחת בשבילך את הטפסים הנכונים ולמלא אותם ללא טעויות או טפסים שלא מולאו שיגרמו לעסקה להימשך יותר ממה שהיא צריכה, הוא ידאג שהכל ירוץ כמו שצריך והעסקה תעבור במהירות ובקלות עד כמה שניתן.

נכתוב את זה שוב – עורך דין טוב יכול לחסוך לך הרבה הרבה כסף! , יכול לחסוך לך כסף על מיסים , על היטלים , על כל מיני חובות ועיקולים על הנכס ולחשוב על דברים שיכולים לקרות מהניסיון האישי שלו, מדובר בד"כ באלפי שקלים שעורך דין יכול לחסוך לכם, לכן ההמלצה לקחת מישהו מנוסה וטוב בלי להתפשר.

זיהוי הזדמנויות

כמובן, דבר נוסף היכולת לזהות הזדמנויות כשהן קורות, בין אם ההזדמנות היא טובה או בין אם היא רעה ולהזהיר בזמן, לדעת לחזק ולנחם גם כשהדברים לא הולכים חלק ונראה שיש קשיים שאי אפשר לגשר עליהם, עורך דין טוב ידע תמיד לעשות ולהגיד את הדברים הנכונים בזמן הנכון על מנת שתרגיש תמיד בטחון ותדע שאתה באמת בידיים הכי טובות שיכלת לבקש.