מחירון בעלי מקצוע

חמישה רעיונות לבניית מטבחים מיוחדים

מהם מטבחים מיוחדים

בשנים האחרונות ניתן לשמוע לא מעט את צמד המילים מטבחים מיוחדים. מה הכוונה? הכוונה היא שימת דגש על העיצוב על מנת להפוך את המטבח למקום מרכזי בבית. אותם מטבחים מיוחדים משלבים בין עיצוב מיוחד לבין אווירה.

הליך הבנייה מצריך לא מעט מחשבה מצידם של הדיירים, אך גם מצידם של בעלי מקצוע כגון מעצב פנים אשר צריך להביא בחשבון את ההתאמה של הקונספט לבין שאר הפריטים בבית. המטבחים יכולים להיות בסגנונות שונים כגון כפרי או מודרני. כיום ניתן להשקיע בעיצוב המטבח ולהכניס פלפל לא רק בעת העבודה במטבח אלא בעת הליך בניית המטבח.

  חמישה רעיונות לבניית המטבחים

בבואכם להתחיל את הליך בניית המטבח בבית חשוב מאד לדעת כי הליך עיצוב מטבחים מיוחדים הינו הליך  ייחודי אשר טומן בחובו יצירתיות רבה. כעת נציין חמישה רעיונות לבניית מטבחים מיוחדים:

  • ארונות: אם פעם היינו רגילים לראות ארונות בצבעים ובצורות מקובלות למדי, כיום הדפוס המקובל נשבר וניתן לראות צבעים רבים אך גם ארונות מיוחדים. מה הכוונה? כיום ניתן לראות ארונות המוסתרים בקירות כך שאנשים המגיעים למטבח אינם רואים את הארונות, מה שמוסיף עניין רב לחלל המטבח ויוצר תחושת מסתוריות.
  • ברזים: בדיוק כפי שהזכרנו את נושא עיצוב הארונות, כך גם בנוגע לעיצוב ברזים. אם פעם היינו רגילים לראות ברזים רגילים, הרי כיום הבינו כי יש להתקדם ולעצב ברזים בצורה שונה. מה הכוונה? כיום ניתן לראות ברזים שונים – נציין את הברזים המינימליסטיים בעלי המראה המוקפד או למשל ברזים בגבהים שונים. כמו כן, ניתן לראות ברזים אשר מקבלים דגש על הצורה בה יוצאים המים. כיום גם ניתן למצוא ברזים בעלי אופי מודרני, כאלה המגיעים עם מראה המזכיר סגנון הייטק נקי במיוחד בהשוואה לברזים אחרים.
  • כיורים:  כיום ניתן למצוא מגוון רחב של כיורים מעוצבים. אם פעם לא היה דגש רב על נושא העיצוב, הרי כיום מבינים את חשיבות הנושא. כיורים מעוצבים נכנסו לחלל המטבח ושינו את האווירה במקום. כיום ניתן למצוא שלל כיורים מעוצבים במגוון דגמים וכן עשויים מחומרי גלם איכותיים כגון נירוסטה או שיש. כמו כן, ניתן למצוא כיורים בעלי עיצוב מיוחד כאלה  המעניקים תחושת יוקרה אך גם כיורים המעניקים תחושת נוסטלגיה.

 

·         משטחי עבודה:  אי אפשר שלא להזכיר את נושא משטחי העבודה כאשר מדברים על מטבחים מיוחדים. כיום ניתן למצוא משטחי עבודה המעוצבים בצורות וצבעים שונים. אודות לטכנולוגיה החדשה ניתן ליצור משטחי עבודה בהתאם לצרכים של האנשים העובדים במטבח וכך כל אחד מקבל את המשטח המתאים לו.

 

·         ריהוט:  ריהוט מהווה חלק בלתי נפרד בעת עיצוב מטבח מיוחד. כך למשל אם מדובר במטבח כפרי, ניתן לבחור בריהוט העשוי מעץ על מנת ליהנות מחוויה כפרית.