מחירון בעלי מקצוע

גננים

אתר שירות פיקס מחזיק מאגר גננים מכל רחבי הארץ, והופך את החיפוש אחר גנן מקצועי, קל מתמיד. במקום לשוטט בגוגל ולהיתקל הגננים שהצליחו להגיע לדף הראשון לאו דווקא בזכות כישורי הגננות שלהם אלא בזכות קידום ממומן בגוגל, כלומר, על ידי קניית מודעות ששמה אותם בדף הראשון, אתר שירות פיקס מבטיח לקהל לקוחותיו הנאמן את בעלי המקצוע המובחרים בלבד!

אצלנו כל נותני השירותים מפוקחים ועבודתם מבוקרת ונמדדת. השירות הוא חלק חשוב מדירוגם וכניסתם לאתר וכל חודש אנו ממליצים על 10 נותני השירות הכי טובים בכל קטגוריה! כך אתם נהנים מאפשרות בחירה מוצלחת יותר בבחינת עשינו עבורכם כבר את העבודה הראשונית של בחירה ומיון, וכל שנותר לכם הוא להיכנס לאזור המגורים שלכם ולראות אלו גננים בעלי קבלות ופופולריים נמצאים, ולהזמין אחד מהם!

בנוסף לרשותכם עומד גם מוקד אנושי להזמנת בעל מקצוע, אם אתם מעדיפים שירות אישי דרך הטלפון במקום גלישה באתר, ואפיק נוסף בו אתם יכולים להיעזר היא אפליקציית נותני השירות של אתר שירות פיקס המבטיחה לכם איתור מידי של בעל מקצוע זמין לעבודה באזור מגוריכם, מכל מקום וזמן. ניתן להוריד את האפליקציה בקלות דרך האתר והיא מתאימה לכל סוגי הטלפונים הניידים החכמים, ולמערכות ההפעלה של אייפון ואנדרואיד כמובן.

מחירון אתר שירות פיקס הוא כלי נוסף ונהדר באמצעותו תוכלו לקבל מחירים אמתיים של סוגי עבודות שונים ולדעת איפה אתם עומדים במשא ומתן מול בעל המקצוע ונותן השירות שתבחרו

בקיצור, עשינו לכם את העבודה קלה, וכל ושנותר לכם הוא לבחור גנן מקצוען באזור המגורים שלכם ולשדרג את הגינה שלכם! כנסו ללשונית המתאימה ותמצאו את רשימת הגננים שנבחרו על סמך הצלחותיהם ועל סמך כישוריהם והסמכתם בתחום הגננות. באתר שירות פיקס מופיעים רק הגננים המקצוענים ביותר!

כל שירותי הגננות במקום אחד: אתר שירות פיקס! תכנון ועיצוב גינות, אחזקה שוטפת, גיזום וכריתת עצים, דשא סינטטי, שתילת עצים, ניקוי דקלים, התקנת תאורה בגינה, התקנה של מערכות השקיה חכמות, גינות גג. עבודה למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. בחרו בעל מקצוע עכשיו!