מחירון בעלי מקצוע

איך יודעים מתי הרגע להזמין חברה לניקוי ספות?

ניקוי ספות הוא שירות שהיה קיים מאז ומעולם, אך בשנים האחרונות הוא נהפך לטרנד שתפס תאוצה רבה. הרי אם נתבונן לעבר הלא ממש רחוק נראה כי רוב הספות הנמכרות היו לרוב עשויות מעור, בעוד כיום ניתן לראות כי יותר ויותר בעלי בתים רוכשים ספות מבד הדורשות ניקיון באופן שכיח יותר מאשר ספות העשיות מעור.

ספות מבד, מרבות להתלכלך מהר יותר ולצבור אבק, כיוון שבד הוא סופג נוזלים ולכלוך ומלבד ניקוי ספות על ידי חברה מקצועית כמעט שלא ניתן למצוא פתרון אחר שיכול להעלים את הכתמים והלכלוכים הטורדניים המופעים על הספה ופוגעים במראה האסתטי שלה.

 

באילו מקרים אין מנוס, אלה להזמין חברה לניקוי ספות

 

בחלוף השנים ספות מבד צוברות כתמים רבים, אבק ולכלוך שאינם יורדים עם תכשירי ניקוי ביתיים או עם השואב האבק המסורתי, אלה יש צורך לנקות אותם לעומק. אז בואו נראה מתי כדאי להזמין תכף ומיד חברה לניקוי ספות:

 

במקרים של כתמים

 

כתמים יכולים להיות מכל דבר, בין אם זה מקפה שנשפך על הספה, אוכל, שתן של חיות מחמד, אפר של סיגריות, כתמים ממטרנה של תינוקות ובעצם מכל דבר אפשרי.

 

אבק שיצטבר

 

במשך הזמן ספות מבד צוברות לכלוך רב ואבק המצטבר במעמקי הספה וגורם לאלרגיות רבות. ישנם בתים בהם יש ילדים אסתמטיים שיכולים לפתח אלרגיות לאבק, לכן מומלץ כל תקופה מסוימת להזמין חברה מקצועית לניקוי ספות שתשאב את האבק שיצטבר במעמקי הספה החוצה.

 

במקרה של ריח רע

 

רוב הנוזלים הנשפכים על ספות יכולים לגרום לריח רע המורגש היטב בחלל הסלון ומעניק תחושה לא נעימה. ריחות אלו יכולות להיגרם ממספר סיבות – מנוזלים שחדרו למעמקי הספה, שתן של בעלי חיים, קפה, תה, מטרנה או כל נוזל אחר.

חשוב לציין כי הריח אינו נעלם מעצמו, גם אם תשימו תכשירים שונים על הספה, כיוון שהנוזל חדר עמוק. לכן, גם במקרה זה חשוב להזמין חברת ניקוי ספות המחזיקה ברשותה ציוד מקצועי לצורך ניקוי עמוק של הספות.