מחירון בעלי מקצוע

הרחקת יונים

הרחקת יונים

אם אתם סובלים מיונים אשר מזיקות לגג ביתכם, לגינתכם ואפילו לכביסה שלכם - אין ספק שהפיתרון לכך הוא מציאת בעל מקצוע המתמחה בהרחקת יונים. לשם כך, עליכם לחפש מרחיק יונים הקרוב לאזורכם ולשאול אותו על בעיית היונים. הניסיון להרחיק יונים בכוחות עצמכם באמצעות חומרים מסוימים או הנחת מזון מקולקל על מקום מגוריהן של היונים לא יועיל לכם בהרחקתם, אלא ניסיון זה עלול אף לקרב אותן אליכם. שימו לב - הרחקת היונים היא אינה פעולה אכזרית במרבית המקרים, אך יש למצוא את הדרך הנכונה לעשות אותה, ולשם כך עליכם לשכור בעל מקצוע מתאים להרחקת היונים. בעל המקצוע ידע כיצד לעשות זאת בצורה הנכונה, אשר תשמור על שני הצדדים רגועים ושלמים.

קיימות שתי צורות להרחקת יונים - הצורה הראשונה היא הדברת היונים, ובכך לגרום להרחקתן לצמיתות, ולצערינו אולי אפילו להריגתן. הצורה השנייה להרחקת היונים היא צורה הרבה יותר אפקטיבית, אשר לא תפגע ביונים, וכמובן תשאיר אתכם עם ראש שקט - צורה זו מתבססת על בניית גדר או מעין סורגים, שהיונים לא יכולות למצוא מקום להניח את הקן שלהן בו ואפילו לא תוכלנה לדרוך על הגדר. את הגדר הזו ניתן לצפות בנירסוטה, בחוט טיל ואפילו בדחלילים - כל אלו מיועדים לשמירה על הגדר במהלך ימי גשם ואקלים שאינו נוח, ובכך לייעל את הגדר עוד יותר.

לסיום, ניתן להגיד כי הרחקת יונים היא למעשה אינה פעולה הנוקטת סבל ליונים, אלא רק מציגה בפניהן שהבית שלכם הוא אך ורק שלכם, ואין כניסה ליונים. בסך-הכל הרחקת היונים אינה מתבצעת לרוב באמצעות הצבת גדר דוקרנית המרחיקה את היונים מלבנות את הקן שלהן על הדוקרנים ומרחיקה אותן מלעמוד על הגדר. בנוסף לכך, הרחקת היונים היא מקצוע שאין לו מחיר ספציפי - החל מבניית הגדר ועד להרחקה עצמה של היונים, כל אלו תלויים בבעל המקצוע ובאיכותו.