מחירון בעלי מקצוע

איך לבחור אינסטלטור מקצועי?

אינסטלטור
אינסטלטורים הם אנשים המבצעים את כל העבודות הקשורות לצנרת, לביוב ולנזקים בהם. כל הקשור להחלפת צנרת, לתיקון נזקי הצנרת, לאביזרי הצנרת, לפיצוץ הצנרת ובדיקת הצנרת קשורים לאינסטלטור, ולמעשה זוהי העבודה שהוא עושה. נוסף על טיפול בעבודת הצנרת, האינסטלטור עובד גם על טיפול בברזים - תיקוני ברזים, החלפת ברזים, התקנת ברזים חדשים ועוד. מעבר לכך, רוב האינסטלטורם יודעים לעבוד גם עם צנרת של ניאגרה, התקנת כיורים, התקנת מטהרי מים, וחלקם גם עוסקים בטיפול בצנרת שמחוץ לבית - טיפול בביובים, בשאיבת בורות, טיפול בהצפה ובהגברת לחץ המים. אם אתם מחפשים אינסטלטור לטיפול בבעיית צנרת בבית, לצורך העניין, כמובן שאינסטלטור העוסק בצנרת מחוץ לבתי מגורים לא יועיל לכם, ולכן יש לדעת כיצד לחפש.

מחירי עבודתם של אינסטלטורים אינו קבוע, ולכן יש לפקח על עבודתו של האינסטלטור בקפידה ובהשגחה, מכיוון שאם האינסלטור יבצע עבודה שהיא לא ראויה לבעיה שלכם - הכסף שלכם ילך על פתרון בעיה שלא קרתה, ואז תיאלצו לשלם שוב לאינסטלטור אחר על תיקון בעיה אחרת. שימו לב - הדברים הללו לא יקרו אם תבחרו נכונה את האינסטלטור שלכם לטיפול בבעיה - בדקו את ניסיון האינסטלטור וודאו שהוא יודע מה הוא עושה. אם יש, תוכלו גם לחפש המלצות על האינסטלטור, על-מנת להיות בטוחים במי שאתם שוכרים לעבודה. חשוב מאוד לשים לב שהאינסטלטור לא יקח לכם כסף רב מדי על עבודה פשוטה, ובמצב כזה אתם יכולים להתייעץ עם אינסטלטורים נוספים.

לסיום, אינסטלטורים הם בעלי מקצוע מאוד מבלבלים, מצד אחד, אך מצד שני - הם יכולים להיות יעילים במיוחד ולבצע עבודה נפלאה של אינסטלציה. שימו לב טוב טוב לעבודתו של האינסטלטור, והשתדלו להשגיח עליו ככל הניתן במהלך עבודתו, כדי שלא תיווצרנה בעיות נוספות לאחר הטיפול של האינסטלטור. חבל לשלם עוד כסף על עבודה מיותרת שיכלה להיפתר כבר לפני כן. האינסטלטור מחויב לאיכות, ועל-כן - אם אתם לא מרוצים מהעבודה, אל תתביישו לבקש תיקון חוזר ו/או שיפור של הדברים הנחוצים, שאתם רואים לנכון לשפר.