מחירון בעלי מקצוע

איך לבחור מנעולן מקצועי?

איך לבחור מנעולן מקצועי?

כל בית המכבד את פרטיותו זקוק למנעולן מקצועי - מנעולן דרוש לכל בית בדיוק כמו שחולה צריך רופא. מנעולן הוא בעל מקצוע המתעסק בפריצת מנעולים, בהחלפת מנעולים, בהתקנת דלתות, בפריצת רכבים ובכל הקשור לפריצות והתקנות של מנעולים בכל כלי שהוא. על המנעולן להיות מאושר ובעל רישיון לעסקו, מכיוון שזהו עסק אשר יכול למשוך גם שודדים וגנבים, ולא תמיד הוא חוקי. כמובן שהמנעולן לא יענה בחיוב לכל עבודה שתתקבל אליו, אלא רק עבודות חוקיות מבטיחות - כל מנעולן המכבד את עצמו לא ייקח עבודה שאינה חוקית, משום שהדבר עלול לשלול את רישיונו, ומי יודע? אולי אפילו להכניס אותו למאסר למספר שנים טובות.

אם נתקעתם ברכב שלכם, והדלת משום מה לא נפתחת - אז תוכלו להתקשר למנעולן מקצועי, אשר ידע כיצד לפרוץ את הדלת תוך מספר רגעים ולהוציא אתכם בריאים ושלמים, וגם יגרום לרכב נזק קל לחלוטין. מצד שני, אם אתם מעוניינים לפרוץ לבית של חבר כדי ״רק לקחת משהו קטן שהוא שכח״, המנעולן לא תמיד יראה זאת בעין יפה, ולכן לא תמיד יאשר את העבודה הזאת. המנעולן פועל בצורה מקצועית ויעילה, כך שתגרום כמה שפחות נזק למכונית ו/או לדלת, אך שתציל / תשחרר את האדם הנקלע לצרה מסוימת. מנעולן יכול להציל חיים מצד אחד, אך מצד שני - הוא יכול לגרום להפרת חוקיות, לכן שימו לב במי אתם בוחרים!

לסיום, המנעולן הוא איש מקצוע לכל דבר, אך עליכם לשים לב לעבודה יעילה ורצינית שלו (במקרה הצורך). על המנעולן להיות בעל תעודה כלשהי ו/או רישיון למקצועו. כמו-כן, אם אתם בוחרים לשכור מנעולן לעבודה כלשהי, בין אם היא פשוטה ובין אם היא מסובכת, עליכם לוודא כי המנעולן מקצועי ויעיל, אשר עושה את עבודתו נאמנה ואיכותית. למנעולנים, כמו לרוב בעלי המקצוע, אין מחירים קבועים לעבודות - הכל תלוי בזמן העבודה, האופן התיקון וכמובן בסוג הפריצה ו/או ההתקנה של המנעול או הדלת.